U gebruikt een verouderde internetbrowser.
We raden u aan om de meest recente internetbrowser te installeren voor de beste weergave van deze website.
Een internetbrowser die up to date is, staat ook garant voor veilig surfen.

Contacteer ons

Indien u vragen hebt (over uw eigen eigendom, over een eigendom die in onze portefeuille zit,...), stel ze en wij geven u zo spoedig mogelijk antwoord.
Om u zo goed mogelijk te kunnen helpen, gelieve alle velden in te vullen.

U moet akkoord gaan met het privacybeleid van deze website
* Verplicht in te vullen
** Eén van deze velden is verplicht in te vullen

Immo Matrix BV

E-MAIL: info@immomatrix.be
BTW: BE 0446.635.708
ONDERNEMINGSNUMMER: 446.635.708
BIV 202243 - LAND VAN ERKENNING : België
BA EN BORGSTELLING : NV AXA BELGIUM (polisnr. 730.390.160)
DERDENREKENING: Belfius BE79 0688 9381 6833

Toezichthoudende autoriteit: Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars Luxemburgstraat 16B 1000 Brussel ( www.biv.be )
KB van 27 september 2006 tot goedkeuring van het reglement van plichtenleer van het BIV.

Onderworpen aan de deontologische code BIV : http://www.biv.be

Het Immo Matrix team

Het Immo Matrix team staat steeds paraat!
  • Professionaliteit
  • Gedrevenheid
  • Transparantie 
  • Commerciële meerwaarde 
  • Ervaren team 
  • Correcte en eerlijke communicatie 
  • Zorgeloze samenwerking 
  • Digitaal vooruitstrevend
U en uw eigendom krijgen de waarde die jullie verdienen!  
Rudi Langens (Zaakvoerder)
info@immomatrix.be 03/651.36.15 Vastgoedmakelaar - Bemiddelaar
BIV 202243
Bart Engels
info@immomatrix.be 03/651.36.15 Vastgoedmakelaar - Bemiddelaar
BIV 207388
Olivier Wouters
olivier.wouters@immomatrix.be 0496/55.25.91 Vastgoedmakelaar - Bemiddelaar
BIV 510107
Geert Pauwels
geert.pauwels@immomatrix.be 03/455.60.03 Vastgoedmakelaar - Bemiddelaar
BIV 203816
Koenraad Mertens
koenraad.mertens@immomatrix.be 0494/33.73.83 Commercieel medewerker
 
Lieve Dedecker
lieve.dedecker@immomatrix.be 03/535.02.96 Vastgoedmakelaar - Bemiddelaar
BIV 514221
Evi Raemdonck
evi.raemdonck@immomatrix.be 03/535.02.95 Commercieel Administratief Medewerker
 
Marina Tambuyser
info@immomatrix.be 03/651.36.15 Administratief Medewerker
 
Olivier Langens
olivier.langens@immomatrix.be 03/651.36.15 Vastgoedmakelaar - Bemiddelaar
BIV 513981

Brasschaat (hoofdzetel)

 

Antwerpen

 

Hove