U gebruikt een verouderde internetbrowser.
We raden u aan om de meest recente internetbrowser te installeren voor de beste weergave van deze website.
Een internetbrowser die up to date is, staat ook garant voor veilig surfen.

 

Immo Matrix maakt deel uit van de Matrix Groep met kantoren in Antwerpen en de brede regio daarrond.  Matrix Groep heeft als visie om optimale bescherming en gemoedsrust te bieden zowel voor al uw roerende en onroerende zaken.  Dat maakt dat wij streven naar een levenslange relatie van vertrouwen met onze klanten.
Lees meer op onze website www.matrixgroep.be hoe we dit doen voor u.

Immo Matrix staat voor:

  • Professionaliteit
  • Gedrevenheid
  • Transparantie 
  • Commerciële meerwaarde 
  • Ervaren team 
  • Correcte en eerlijke communicatie 
  • Zorgeloze samenwerking 
  • Digitaal vooruitstrevend

U en uw eigendom krijgen de waarde die jullie verdienen!  

 

Ons Team

Rudi Langens (Zaakvoerder)
info@immomatrix.be 03/651.36.15 Vastgoedmakelaar - Bemiddelaar
BIV 202243
Bart Engels
info@immomatrix.be 03/651.36.15 Vastgoedmakelaar - Bemiddelaar
BIV 207388
Olivier Wouters
olivier.wouters@immomatrix.be 0496/55.25.91 Vastgoedmakelaar - Bemiddelaar
BIV 510107
Geert Pauwels
geert.pauwels@immomatrix.be 03/455.60.03 Vastgoedmakelaar - Bemiddelaar
BIV 203816
Koenraad Mertens
koenraad.mertens@immomatrix.be 0494/33.73.83 Commercieel medewerker
 
Lieve Dedecker
lieve.dedecker@immomatrix.be 03/535.02.96 Vastgoedmakelaar - Bemiddelaar
BIV 514221
Evi Raemdonck
evi.raemdonck@immomatrix.be 03/535.02.95 Commercieel Administratief Medewerker
 
Marina Tambuyser
info@immomatrix.be 03/651.36.15 Administratief Medewerker
 
Olivier Langens
olivier.langens@immomatrix.be 03/651.36.15 Vastgoedmakelaar - Bemiddelaar
BIV 513981

Brasschaat (hoofdzetel)

 

Antwerpen

 

Hove